Przewlekłe zapalenie błony naczyniowej i astygmatyzm

Od wielu lat cierpię na przewlekłe zapalenie błony naczyniowej (powód:ZZSK), oprócz tego w jednym oku mam astygmatyzm, a w drugim zaczyna narastać krótkowzroczność- czy mogę zacząć używać tzw. okularów niesoczewkowych/arewudyjskich?

Witam.
Niestety nie może Pani używać tego rodzaju okularów , ponieważ nie będzie Pani mogła zauważyć momentu , kiedy dochodzi do nawrotu zapalenia błony naczyniowej.
Pozdrawiam