Przewlekłe zapalenie prostaty i częstomocz a zarażenie partnerki

Witam miałem przewlekłe zapalenie prostaty brałem rózne antybiotyki jedyny objaw jaki mi został to czestomocz,chodzi o to ze chyba cos przeniosło sie na moja partnerke bo mówi ze ją czasami cos boli podczas stosunku i ma bóle w podbrzuszu i moje pytanie brzmi czy podczas stosunku partnerke mozna zarazic róznymi bakteriami np.corynebacterium itp czy nie ma takiej mozliwosci i to znaczy ze wrecz napewno mam chlamydie albo rzezaczke bo to jest przenoszone drogo płciowa

Droga kontaktów seksualnych przenoszą sie bakterie. To nie podlega kwestionowaniu. Co do tego jakie bakterie - trzeba zrobić badania. Wymazy, posiewy, inne. Włączyć odp leczenie , etc. Ale przede wszystkim wywiad, badanie, badania laboratoryjne, ocena tych , które już są . Żona powinna udać sie do ginekologa.