Przypadkowy seks oralny 2 lata temu a nawracające zapalenie jąder

Witam , mam pytanie.. jakies 2 lata temu mialem przypadkowy seks oralny bez zabezpieczenia, prezerwatywy.. a od jakiegos roku mam co chwilowe zapalenie jąder/prostaty przez rózne bakterie (coli, klebsiella,enterobacter) Czy moze miec to jakis zwiazek?? czy moglem sie zarazic np wirusem HIV...??:(

Jest kilka chorób, którymi można się zarazić tą drogą, ale nie da się ich zdiagnozować przez internet. Trzeba pójść do dermatologa i wykonać zlecone przez niego badania. Jeśli obawia się Pan wirusa HIV, najprościej wykonać test, w Krakowie nie ma z tym problemu.