Przewlekłe zmęczenie, lewostronne bóle i wynik MR kręgosłupa
Nie moge pracowac ciagle zmeczenie bóle Lewostrone. MR kregosłupa warstwach 4mm : Obnizenie wysokosci trzonu L4 w czesci tylno-lewo bocznej z 28 do 22mm I tu mam wlasnie bol moze TK zrobic ?. dyskretne takze w trzonach L3 i L2 na poziomie L3-L4, L4-L5, L5-S1 niewielkie zmiany typu bulging tarcz miedzy kregowych bez cech konfliktu ze strukturami nerwowymi.Struktura najpewniej torbiel,w miaszu nerki lewej. Leczy sie to jakos ? albo rente bym dostal ? wystepuja objawy piramidowe,eeg nieprawidlowe

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie oraz łącznie przeanalizować wynik badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.