Przewlekły ból kręgosłupa lędźwiowego i pulsowanie brzucha

witam. mam 30lat jestem kobieta. od jakiegos roku mam problemy z kregoslupem-ledzwiowym. boli mnie praktycznie caly czas a najgorzej jest w nocy-nie moge spac. ostatnio zauwazylam tez lezac w wannie ze dziwnie pulsuje mi brzuch,zaczelam naciskac i czuc jak cos tam mi pulsuje-jakby miedzy żebrami po srodku. czy to prawda ze to moze byc tetniak aorty brzusznej?

witam,
tak może być to tętniak, ale bez żadnych badań obrazowych nie mogę tego stwierdzić.

Proponuję USG jamy brzucha na początek.

Tętnienie widoczne na powłokach brzucha zauważalne jest u osób szczupłych i jest to zjawisko prawidłowe, niezwiązane z tętniakiem.