Przewód pokarmowy w zakresie badania bez widocznych zmian
A jeśli w opisie tomografii jest napisane,, przewód pokarmowy w zakresie badania bez widocznych zmian,, czy mam rozumiec,ze z jelitem jest wszystko w porzadku czy niekoniecznie. i jeszcze jedno ,, poszerzona cześciowo pozanerkowa miedniczka nerki prawej. Poza tym nerki prawidłowe,, Czy powinnam sie tym martwic? Z góry dziekuje za odpowiedz

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik oznacza, że w zbadanym zakresie jelito jest prawidłowe. Poszerzenie miedniczki nerkowej pozanerkowo wymaga oceny specjalisty urologa.