Przez jaki czas dziecko po skręceniu kręgosłupa nie może ćwiczyć?

Dzień dobry. Dziecko (córka 10 lat-klasa 4 sz.podst) doznało skręcenia kregosłupa odcinka szyjnego zalecenie z SOR-u kołnierz schanza na 3-4 dni. zmian na rtg nie ujawniono. czy 3-4 dni wystarczą? kiedy dziecko moze znowu ćwiczyć na wf-ie Nie otrzymaliśmy żadnego zwolnienia z ćwiczeń jedynie informacje za ma nie ćwiczyć ale jak długo to już nie wiemy. otrzymalismy tylko skierowanie do poradni chirurgi dzieciecej w razie gdyby cos sie działo.

Dzień Dobry Pani,

Placówka SOR-u udzieliła Pani Córce tzw. pierwszej pomocy.

Wskazana jest dalsza konsultacja w Poradni, gdzie lekarz zadecyduje o czasie zwolnienia z zajęć WF.

Życzę Pani i Córce wszystkiego najlepszego,

Irena Mielnik-Madej