Przez jaki czas można stosować vigamox oraz dexamytrex?

Witam Choruje na boreliozę oraz bartoneloze która zaatakowała oczy . Mam przepisany vigamox oraz dexamytrex maść do oczu . Przez ile dni można stosować vigamox i dexamytrex maść do oczu . Wiem że dexamytrex jest ze sterydem czy tylko przez 7 dni można stosować ? Jak z kroplami Vigamox ? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Wg zaleceń lekarza zlecającego powyzsze leki . Co do dexamytrex nie dłużej niż 14 dni