Przeziębienie od 14 dni

Witam serdecznie, dziś mija 14 dni od wystąpienia przeziębienia. Początkowo brałem polopirynę oraz syrop. Po kilku dniach leczenia postanowiłem udać się do lekarza. Stwierdzono Bronchitis, podano Amoxycyline 3x 1000mg/30tab, Paracetamol 4x 500mg , spray do nosa. Mimo tych leków stan nie polepszył się. Objawy: katar żółty, zatoki przynosowe, rozbicie, podkrążone oczy, napadowy kaszel nocny nie dający spać od 2tyg, 3 flegma zielona, pieczenie krtani, tchawicy, ból głowy. Dziękuje Powrot do kra

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę konieczńie ponownie udac sie do learza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.