Przezroczysty płyn po naciśnięciu sutków

Witam, mam 19 lat. Dwa dni temu zauważylam, ze po naciśnieciu z sutków wydobywa mi się odrobinę przezroczystego płynu. Dodam, że ponad tydzień temu zaprestałam brać tabletki antykoncepcyjne, ktore przyjmowalam dwa miesiace. Co moglo spowodować ten wyciek? Czy są powody do obaw? I czy powinnam udac sie do lekarza?

Lek. Katarzyna Szymczak

Powinna Pani udać się do lekarza, konieczne jest badanie lekarskie oraz dokładny wywiad co do objawów towarzyszacych.
Pozdrawiam