Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 5 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przyczyny silnego napięcia brzucha przy stosowaniu Marvelonu

Mam 23 lata, od roku przyjmuje tabletki Marvelon. Od kilku miesięcy czuję ból i napięcie brzucha ok. 10 dni przed miesiączką. Piersi są nabrzmiałe, a ból promieniuje do pleców, pachwin i ud. Dodam, że cierpię na nerwicę. Lekarz sugerował hiperprolektynemie (po naciśnieciu piersi z sutków wydobywa się przezroczysta, czasami mleczna wydzielina). Wyniki badań nie potwierdziły jej. Badanie było jednak przeprowadzone tuż po miesiączce, gdy zazwyczaj nie mam objawów. Czym spowodowany może być ból?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Badanie moczu na bilirubinę

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy