Przezroczysty płyn po rozdrapaniu pieprzyka

Witam! Po zadrapaniu pieprzyka (dermatolog badał go 7 miesięcy temu i nie widział nic niepokojącego) zauważyłam, że wydzielał się z niego przezroczysty płyn; część skóry w jego okolicy jest też nieco zaczerwieniona (zadrapanie miało miejsce wczoraj wieczorem). Co to może oznaczać?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, moze to byc wynikiem samego zadrapania i reakcji zapalnej. Zalecałbym wizyte u lekarza rodzinnego gdyby objawy sie utrzymywały. Pozdrawiam