Przezroczysty śluz i plamienia u 19-latki

witam . ostatnio pojawił mi sie taki przezroczusty ciągnący śluz i mam dziwne plamienia raz brązowe raz przezroczyste co to może oznaczac ?

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie samego opisu ciężko jest określić przyczynę i czym powyższe zmiany mogą być spowodowane. Proponuję udać się do ginekologa. Po badaniu będzie możliwe określenie dalszego postępowania.