Żółte upławy u 19-latki a możliwe przyczyny

Mam duże upławy z pochwy w kolorze żółtym do tego ciągle lepki przezroczysty śluz. Chodziłam do różnych ginekologów i badania zawsze miałam dobre i brałam jedynie przeciwzapalne leki doustne i dopochwowe, ale po odstawieniu wszystko powraca i się nasila. Nie wiem co mam robić i czym to może być spowodowane

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić przyczynę na podstawie samego opisu. Być może konieczne jest rozszerzenie badań albo zmiana nawyków. Proponuję udać się do ginekologa. Być może konieczna będzie hospitalizacja.