Przyczyna częstych zawrotów głowy

Od kilku dni odczuwam częste zawroty głowy. Najczęściej podczas schylania się lub kiedy się kładę. Zawroty pojawiają się również kiedy zmieniam pozycję podczas leżenia. Nie występują przy tym inne dolegliwości, a zawroty mijają po kilku minutach. Czym mogą być spowodowane?

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do lekarza. Konieczne jest dokładne zbadanie Pani - fizykalne oraz zebranie dokładnego wywiadu chorobowego, a po tym zlecenie w razie potrzeby dodatkowych badań. Przyczyn takich zawrotów głowy może być wiele, proszę wybrać się na wizytę do swojego lekarza, który po zbadaniu Pani zaleci dalsze postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz