Częste zawroty głowy, drżenie kończyn i języka oraz ból w klatce piersiowej

Witam, mam narastające od 3 tygodni objawy, tzn: b. częste zawroty głowy, drżenie rąk, nóg, a ostatnio języka, sporadycznie ból z lewej strony klatki piersiowej, ogólnie złe samopoczucie, osłabienie. Bardzo przeszkadza mi to w normalnym funkcjonowaniu, często mam wrażenie, że zemdleje. Co to może być ?

Dzień dobry,

Proszę skontaktować się z lekarzem, bo wymaga Pani dokładnego zbadania, zebrania szczegółowego wywiadu i zlecenia badań diagnostycznych. Bez zbadania Pani trudno postawić diagnozę.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz