Częste bóle nóg, siniaki, osłabienie mięśni

Witam jestem 23 letnia dziewczyna i borykam się z objawami które mnie strasznie niepokoja częsty bol nóg oraz siniaki na nich bez przyczyny osłabienie mięśni rak i nóg skurcze łydek najczęściej w nocy ale również i dzień węzły szyi powiększone częsta angina uczucie duszności senność bol kolan niższa temp ciała poniżej 36 wydzielina z nosa z krwią zimne dłonie i stopy potliwe wybuchy gorąca co to może być dodam ze mam endometrioze 4 st i większość pewnie od tego proszę o pomoc co z tym zrobić

Dzień dobry,

Z uwagi na liczne objawy powinna się Pani zgłosić do lekarza, który dokładnie Panią zbada, zbierze wywiad chorobowy i zleci odpowiednie badania laboratoryjne, które pomogą ustalić rozpoznanie.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz