Przyczyna duszności w klatce piersiowej

Witam.Mam problem z dusznosciami w klatce piersiowej.Nie jest to napewno przyczyna sercowa, gdyz mialam robione badania ekg, echo serca i wszystko jest w porzadku.Bol jest tępy, zaczyna sie na wysokosci przelyku i schodzi w dol, uczucie zaciskajacej obreczy wokol klatki.bol ten pojawia sie ok dwa razy w tygodniu.Kiedys rzadziej, teraz czesciej.czym to moze byc spowodowane? Bardzo dziekuje za odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Najczęściej podobne objawy poza przyczynami kardiologicznymi może powodować choroba refluksowa.