Przyczyna krwawienia ze skrzepami krwi po odstawieniu hormonów

Mam 44 l. Po odstawieniu hormonów dostałam okres po 50 dn, nast. po 18 a kolejny po 31. Ostatni okres dostałam 8 .08 skończył się 13.08 a 16.08 pojawiło się krwawienie które wygląda na normalny okres bo zaczynają się pojawiać skrzepy krwi. W związku z tym mam pytanie co może być tego przyczyną, wizytę u ginekologa mam dopiero 19.08 i bardzo się denerwuję.

Aleksander Ropielewski

Trudno mi bez dodatkowych informacji i przeprowadzenia badania ginekologicznego powiedzieć co możę być przyczyną Pani problemów, dlatego sugeruję poczekać do czasu wizyty u ginekologa.