Przyczyny bezwładnych rąk

bardzo serdecznie witam czy moge zapytać mam klopot z rekami bardzo czesto mdlejo mi ręce tz.wypada mi duzo zeczy nawet takie jak długopis nawet jest tak ze same palce robio sie sztywne,czasami trzeso sie bardzo prosze o porade w tej sprawie co trzeba zrobić pozdrawiam cały zespół lekarzy i zycze wszystkiego dobrego

Prawdopodobnie to ucisk na nerw w nadgarstku, najczęściej dotyczy nerwu pośrodkowego i nazywa się " zespół kanału nadgarstka. Można zastosować fizjoterapię