Przyczyny częstych bolesności w oczach

Od jakiegoś czasu miewam dosyć częste bóle oczu. W niektóre dni jest ok, a w niektóre ból daje się bardzo we znaki. Byłem u 3 okulistów i wszyscy stwierdzili DES. Dali mi krople otpvie, jednak poprawa jest minimalna. Czasami nie mogę skupić wzroku na monitorze, występuje jakby silny ból mięśni oka, który nagle potrafi znacznie się zminimalizować, już do końca dnia (przeważnie godziny wieczorne). Mam 0 zaburzeń widzenia, tylko te bule.

Witam,
bez wykonania badania niestety nie da się odpowiedzieć na Pana pytanie.
jednak jeżeli już 3ech okulistów postawiło diagnozę, myślę iż wizyty u kolejnych tylko ją potwierdzą.

Może Pan stosować leki przeciwbólowe i przeciwzapalne doustnie (paracetamol, ibuprofen), stosować zimne okłady na oczy.

pozdrawiam