Uczucie piasku w oczach

Witam mam 58 lat i od ubiegłego roku od sierpnia mam worki pod oczami i swędzenie oczu byłam u okulisty i nic nie pomogło krople maść a ja w dalszym ciągu czuję jakby ktoś piasku nasypał mi do oczu rano wstaję to pierwsze co to robię zimny okład aby cokolwiek zobaczyć nie mam już sił proszę o pomoc alfik

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi. Jedyne co mogę doradzić to domowe sposoby jak okłady na oczy z rumianku lub z ogórka.