Przekrwione białka oczu i uczucie piasku pod powiekami

Witam, od roku mam problem z przekrwionymi oczami (plus swędzenie, uczucie piasku pod powiekami). Na białkach oczu od zewnętrznej strony mam masę bardzo widocznych żyłek. Okulista zlecił badania alergologiczne - wyniki negatywne. Brałam Dicortinef , Betadrin, Oculosan. Wszystkie skuteczne w miarę (działały ok 2-3 h) a później problem powraca. Robię okłady ze świetlika, oprócz tego, że są przyjemne nie mają innego działania. Łykam witaminy i rutynę. Nic nie pomaga. Co powinnam z tym zrobi?

Proszę nigdy nie brać Betadrinu daje efekt odbicia /poszrzenie naczyń/.Należy przeczekać zaczerwienienie i poszerzenie naczyń spojówki stosując krople nawilżające np Hyabak, Thealoz, HyalDrop, Rozumiem,że te badania alergiczne to były przeciwciała Ig E z łez,bardzo dobre badanie ku wykryciu alergicznego zapalenia spojówek.Potem należy ustalić właściwe rozpoznanie,jakie to jest zapalenie. w obecnym stanie po sterydach i Betadrinie nie jest to możliwe. I jeszcze jedno- po sterydach nie da się ustalić czy to alergia czy nie.Pozdrawiam