Uczucie piasku w oczach a możliwe przyczyny

Witam ,od 1,5 roku doskwiera mi uczucie jakby w górnych powiekach tkwił piasek albo dłuższa rzęsa . Jakie badania oraz leki poprzedziły dzień dzisiejszy?? -Leki przeciw zapalane ,przeciw alergiczne (krople)-stosowane zgodnie z zaleceneim lekarskim (czas,dawkowanie) -Sterydy (Krople ) -Sztuczne łzy.,maście i inne nie działające na mnie leki Do chwili obecnej żaden lekarz nie postawił trafnej ani jednoznacznej diagnozy . Proszę o pomoc !!!! Bartosz Jabłoński Gdańsk

Aleksander Ropielewski

Ja również nie jestem w stanie zasugerować prawdoppodobnej przyczyny bez możliwości przeprowadzenia badania okulistycznego. Niestety jedyne co mogę doradzić to dalszy kontakt z okulistą i próby postawienia trafnego rozpoznania.