Uczucie piasku pod powiekami po stosowaniu Tobradex

Stosuję Tobradex już 5 dzień i o ile wieczorem czuję się dobrze, to dzis rano obudziłam się z uczuciem piasku w oczach i popękanymi żyłkami. Uczycie to pozostaje do teraz mimo że dokupiłam jeszcze sztuczne łzy. Czy powinnam się niepokoić.Kasia

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwy efekt uboczny stosowania leku i jeżeli jest on bardzo nasilony to konieczna jest zmiana leczenia. Nie wiem jaka jest sytuacja kliniczna dlatego nie doradzę konkretnego postępowania.