Ropienie oczu a możliwe przyczyny

Witam, od 2 lat ciągle mam ropę w oczach. Są ta bardziej takie śluzowe, ciągnące się nitki. Mam alergię, biorę tabletki i się odczulam, ale to nic nie pomogło. Zaczęłam stosować krople nawilżające i tej ropy jest mniej jednak nadal nie znikła. Czego ona może być przyczyną ?

Witam. Spojówka zdrowa również produkuje stale wydzielinę sluzową, oraz łzy, przeciwciała, nabłonki złuszczone itp.Przy alergii tej wydzieliny śluzowej jest więcej. Nie jest to jakiś objaw niekorzystny. Dobrze Pani stosuje szt. łzy ,a w razie zaostrzeń prosz dołożyć krole ze sterydem. Oczywiście ogólnie co tam alergolog zaleci. Pozdrawiam