Przyczyny drgającej powieki

Witam! Mój problem dotyczy drgającej dolnej powieki. Drga kilka miesięcy następnie przestaje na jakieś dwa i tak w kółko. Przyjmowałam różne suplementy, elektrolity itp-nic nie pomaga. Wyniki badań krwi wyszły pozytywnie, wszystko w normie, poziom elektrolitów również. Prowadzę zdrowy, bezstresowy tryb życia, dbam o odżywianie, nie mam żadnych innych schorzeń ani nerwobóli. Jedyne co mi pomaga to sauna-na parę godzin drganie przechodzi, później problem wraca. Moi lekarze są bezsilni...

Drganie powieki może być skutkiem niedoboru magnezu w mięśniach. Proszę zrobić badanie poziomu magnezu we krwi, ograniczyć picie kawy i herbaty i ew. przyjmować suplementy po konsultacji z lekarzem

dzień dobry,
poza magnezem warto zadbać też o poziom potasu oraz wapnia

pozdrawiam
Justyna Marszałkowska-Jakubik
t. 600-376-913
Centrum Dietetyczne Prolinea