Przyczyny sinych sutków

Witam, z mezem staramy sie o dziecko, mam teraz dni plodne. Co moga oznaczac sine sutki? W poprzedniej ciazy tez tak mialam. Testu nie robie, bo zdecydowanie za wczesnie.

Witam. Zasienienie sutków może być jednym z wczesnych, niespecyficznych objawów ciąży. Może wiązać się jednak również z wahaniami poziomu hormonów. Sugeruję wykonanie testu ciążowego w terminie spodziewanej miesiączki.