Przygryzienie piersi a rana

Dzien dobry, karmie piersia swoją córkę. Ostatnio przygryzla mi pierś i zrobiła się ranka. Niestety nie goi się dobrze i strasznie boli. A do tego dzisiaj zobaczyłam czerwone pręgi na piersi idące od tego miejsca. Czy tylko antybiotyk moze mi pomoc czy jestem w stanie pomoc sobie domowymi sposobami?

Piotr Pilarski

Najlepiej udać się do lekarza. Prawdopodobnie konieczne będzie zastosowanie antybiotyku.

Pozdrawiam.