Przyjęcie dwóch tabletek antykoncepcyjnych w 11. dniu

Witam od 7 lat zazywam tabletki antykoncepcyjne w jedynastym dniu przyjmowania tabletek przez przypadek wziełam dwie tabletki ta ktora mialm wziąśc dzis co robic prosze o rade dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę kontynuować przyjmowanie tabletek - po przyjęciu 21 tabletek, tj. po 20 dniach proszę zrobić normalną 7 dniową przerwę. Nie ma powodów do niepokoju - takie postępowanie nie obniży skuteczności antykoncepcji.