Przyjęcie dwóch tabletek i stosunek przerywany a możliwość ciąży

Witam, biorę yasminn od przeszło 5 lat. Regularnie i co do minuty. Ostatnie opakowanie miałam skończyć w sobotę 07.06.14 i zrobić jak zwykle 7 dniową przerwę. Jednak w trzecim tyg. zapomniałam wziąć tabletki 02.06.14 pominęłam tabletkę i wzięłam 2 szt po 24 godz. 03.06.14 i dalej już regularnie. Nie zrobiłam przerwy tylko zaczęłam następne opakowanie 08.06.14 tak jak zawsze w niedzielę. Wczoraj tb 09.06.14 doszło do stosunku przerywanego. Jaką mam pewność że nie będę w ciąży po wczorajszym?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. W razie wątpliwości proszę udać się do ginekologa.