Przyjęcie tabletki Jeanine po 48h

witam. od 4 miesiecy biore tabletki jeanine bez 7 dniowych przerw gdyz mam torbiel endometrialna. W czwartek kochalam sie z moim chlopakiem a w piatek wieczorem zapomnialam tabletki i wzielam ja dopiero po 48 h czyli w sobote wieczorem. Czy sa powody do obaw ?

Piotr Pilarski

Istnieje ryzyko ciąży. Proszę wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku.

Pozdrawiam.