Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych Vibin Mini i wymioty a ryzyko ciąży

Witam. Od okolo 2 lat biore tabletki antykoncepcyjne (Vibin Mini). Przez pierwszy rok uzywalam dodatkowego zabezpieczenia, jako ze martwie sie kazda mozliwa rzecza, co powoli sprawia mi klopot. Zawsze bralam je na czas, myslalam tez, ze opoznienie 7 dniowej przerwy nie jest tragedia. W sobote wymiotowalam (tabletke biore o 19), wzielam ja dopiero ok 12 nastepnego dnia (byla to 1 tabletka). W czwartek byl stosunek, wzielam tabletke po, ok. 12 w piatek. Czy jestem w ciazy? Dalej sie martwie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie czy jest Pani w ciąży. W tym celu proszę wykonać test ciążowy. Ryzyko ciąży jest jednak bardzo niskie.