Przyjmowanie leku Fluxemed i Euthyrox

Dzień dobry. Lekarz psychiatra zapisał mi Fluxemed 20 mg 2 x rano i na noc 1/3 tritticol. Mam problem w II fazie cyklu z przerażającym obżarstwem (+ - 3 kg w 10 dni) Ponadto biorę dostinex na zbicie prolaktyny i euthyrox 50. Czy te leki są nie wchodzą ze sobą w żadną interakcję. Nie biorę tabletek na noc, bo śpię dobrze. Czy FLUXEMED można po 2 tyg odstawić i wrócić znowu w II fazie cyklu?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę przyjmować leki zgodnie z zaleceniami lekarza badającego.