Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych z następnego opakowania

Przyjmuje tabletki antykoncepcyjne. W tym miesiącu zdążyło mi się 2 razy zapomnieć o przyjęciu tabletki. Jedna w pierwszym tygodniu (stosowalam dodatkowe zabezpieczenie przez 7 dni), natomiast kolejna była w 3 tygodniu... Nie doczytałam że wtedy nie robi się 7dniowej przerwy i ją zrobiłam. Teraz jest 4 dzień przerwy i martwię się że nie ma krwawienia. Zwykle było 3ciego dnia. Jak teraz przyjąć tabletki z kolejnego opakowania?

Witam. W tej sytuacji powinna Pani udać się do lekarza ginekologa i przed rozpoczęciem kolejnego opakowania bezwzględnie zweryfikować czy nie jest Pani i w ciazy