Przyjmowanie Visanne a starania o dziecko

witam mam pytanie od 8.01 biore visanne (endo 1 stop) do chwili obecnej od pierwszego dnia miałam okres ale okres byl całkiem inny słapszy lekko bolesny, wspułzyjemy bez zabiespieczeń(staramy sie o dziecko prawie 2lata) mierze temperature w poch. jest cały czas 37.0 i sie utrzymuje cały czas.Czy w takim przypatku mogę zajsc w ciąże ???

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest udanie się do ginekologa. Po zbadaniu będzie można ustalić odpowiednie postępowanie diagnostyczne lub/oraz lecznicze.