Przyjmowanie Visanne i aspiryny na endometriozę

Witam jestem po operacji torbieli jajnika . Mam stwierdzoną endometriozę od 3 miesięcy przyjmuję visanne.Zagęszczają mi one krew( chociaż odkąd przyjmuję aspirynę ddimery utrzymuję się na poziomie 170- 200) i co 3 dni przyjmuję aspirynę z polecenia kardiologa. Ginekolog powiedział mi, że muszę je przyjmować przez pół roku, więc zostały mi 3 miesiące.Czasem pobolewają mnie dwie nogi(doppler zrobiony w sierpniu-żyły czyste) i czasem mam mrówki u rąk w palcach . Czy takie rozwiązanie jest dobre?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli dla każdego z leków są wskazania to takie rozwiązanie jest dobre.

Pozdrawiam.