Przykurcze dłoni, ból kręgosłupa i biodra oraz czerwona plama pod kolanem
Dobry wieczór. Mam przykurcze prawej dłoni, bóle kręgosłupa i biodra z prawej strony. Miesiąc temu pod kolanem pojawiła się duża czerwona plama (17 cm śr.), pod wpływem ciepła - swędzi i rośnie. Badania, które zlecił lekarz rodzinny: test na boleriozę, RF, mocznik, keratynina, OB, USG żył i tętnic. Wyniki w normie. Od VIII brałam Glukozaminę. Dostałam zastrzyk ze sterydem, rodzinny przepisał mi Jovesto, biorę od tygodnia - swędzenie minęło, plama została. Od dzisiaj mam siniaka przy pr. kciuku.

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane objawy wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Lekarz rodzinny powinien wystawić skierowane do specjalisty ortopedy.