Przykurcze dłoni, ból kręgosłupa i biodra oraz czerwona plama pod kolanem

Dobry wieczór. Mam przykurcze prawej dłoni, bóle kręgosłupa i biodra z prawej strony. Miesiąc temu pod kolanem pojawiła się duża czerwona plama (17 cm śr.), pod wpływem ciepła - swędzi i rośnie. Badania, które zlecił lekarz rodzinny: test na boleriozę, RF, mocznik, keratynina, OB, USG żył i tętnic. Wyniki w normie. Od VIII brałam Glukozaminę. Dostałam zastrzyk ze sterydem, rodzinny przepisał mi Jovesto, biorę od tygodnia - swędzenie minęło, plama została. Od dzisiaj mam siniaka przy pr. kciuku.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Lekarz rodzinny powinien wystawić skierowane do specjalisty ortopedy.