Przymus podcinania włosów

Dziendobry. Mam przymus podcinania wlosow. Ciągle coś kakoby jest krzywo lub sterczy. Obiecuje sobie że pojde do fryzjera, ale nie daje rady. Choruje na toczen i od 42 lat biore sterydy.

Witaj,
dobrze,że tak świadomie podchodzisz do swojej przypadłości i myślę,że może ona się wiązać z brakiem zadowolenia z siebie i brakiem satysfakcjonujących kontaktów,które wzmocniłyby to zadowolenie.Od tej strony zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa.Przyjrzy się przy okazji tej drugiej dolegliwości,o jakiej piszesz.
Zapraszam serdecznie i pozdrawiam.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (można też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza