Przypadkowe podanie leku Berodual dziecku

Witam prze pomyłkę dałem dziecku berodual 20 kropli doustnie, czy coś się może stać ze zdrowiem dziecka ?

Witam,
Przede wszystkim nie mam informacji w jakim wieku jest dziecko. To ważna informacja. Ogólnie ten preparat ma znikome działanie po podaniu doustnie i szybko się wydala z moczem, jednak bez dokładniejszych informacji trudno jest odpowiedzieć konkretnie na to pytanie.