Czy coś się może stać dziecku po podaniu nieodpowiedniego leku?

Mam pytanie przez pomyłkę podałam 9 miesiecznemu do ustnie zamiast zyrtec to podałam berodual bo ma ostre zapalenie oskrzeli czy coś mu się stanie

Lek. Bartosz Szarawarski

Jeżeli nie podała Pani dużej ilości leku, nie powinno stać się nic złego. Może wystąpić przyspieszenie akcji serca i niepokój dziecka. Proszę jednak dokładnie sprawdzać leki przed podażą.