Przyrost poziomu bHCG a rozwój ciąży

okres miałam 17-08-2014 miesiączki mam nie regularne w sensie że w przedziale od 28 dni do 33 dni. ostatnio źle się czułam zrobiłam test ciązowy 21-09-2014 bardzo słaba kreska 22-09-2014 kolejna słaba kreska. Beta hcg wyniosła 10,12 mIU/ml mam pytanie czy ciąza normalnie się rozwija bo wiem ze to początki ciązy ale jakoś taki słaby wynik wyszedł 3-4 tydzień a nie 5 tydzień wg norm o ile beta może wzrosnąć jak pójde np. w czwartek do laboratorium może aż tak wzrosnąć by wskoczyć do 5 tygodnia???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę wykonać kontrolne badanie. Przy otrzymanym wyniku będzie znajdował się zakres norm, który pomoże określić etap ciąży. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.