Przyrost wagi w 14-tygodniu ciąży

witam , jestem w ciazy 14 tydzien przed ciaza wazylam 55kg teraz aktu,alnie 60 kg przy wzroscie 158cm czy moja waga jest prawidlowa czy juz mam nadwage ?

Pani waga mieści się w granicach normy. Proszę także pamiętać o tym, że przyrost wagi w ciąży jest bardzo indywidualny i nie każdej osoby pasują ogólne wytyczne. Proszę zwrócić uwagee raczej na układ jakościowy i ilościowy diety jako czynniki wpływające na zdrowy przebieg ciąży.