Brak przybierania wagi w 14. tygodniu ciąży

Witam.Jestem w 14 tyg ciazy moj problem polega na tym ze wogole jescze nie przytylam wrecz schudlam 1 kg i chcialam zapytac czy to jest normalne? to jest moja druga ciaza w pierwszej tylam juz na samym poczatku ciąży

Witam. Jesli przed ciąża Panu waga była prawidłowa lub nawet zbyt duża to przyrost mógł jeszcze nie nastąpić. Powinna Pani jednak pozostać pod stała opieką ginekologa i monitorować rozwój ciąży.