Przybieranie na wadze z miesiąca na miesiąc

Dobry wieczór, mam problem i potrzebuje pomocy. Z miesiaca na miesiac tyje ok 4 kg, jak badałam to tarczyca jest w normie a moja waga wynosi 72 kg przy wzroscie 165cm. Jakie badania mam wykonzc, do kogo pojsc, gdzie szukac ratunku? jem 3 posilki dziennie a ostatni o 18 i pije wode mineralna i odstawiłam słodycze i fast-foody. Zaczyna mnie lapac depresja, żla się czuje w swoim ciele. Wczesniej wazylam 55 kg a teraz ?? Szok juz sama nie wiem gdzie mam się udać. Proszę o doradę i pomoc

Tak szybkie przybieranie na wadze może być spowodowane wieloma czynnikami, nie tylko tarczycą. Proszę wykonać wszystkie podstawowe badania u swojego lekarza. Jeśli nie będzie tam nic niepokojącego należy zwrócić się o poradę do dietetyka. Jeśli ma Pani pytania proszę o kontakt na adres: marta@zdrowozjesz.pl

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska