Przybieranie na wadze u 34-letniej kobiety

witam mam 34 lat ważę 110 kg i ciągle tyje przy czym mam bardzi mocne żylaki ale pomimi tego nie potrafie zrezygnowac z jedzenia kiedy jem czyje sie szczęśliwa pomimo tego ze mam prace fizyczna nie chudne gdzie mam sie zwrucic z porada do psychologa czy do dietetyka

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

witam,
konieczna jest indywidudalna konsultacja u Dietetyka.
Zapraszam do mnie
ulewicznatalia@gmail.com

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska