Szybkie przybieranie na wadze u 33-latki

witam prosze o poradę,moją zmorą jest bardzo szybkie przyberanie na wadze,obecnie waze 93 kg przy wzroscie 165.Jaką powinnam przyjmować kalorycznosc dziennie i ile moge schudnąć na miesiąć przy tej kalorycznosci.Zeszłą zime przytyłam 6kg nie chce aby ta sytuacja sie powtórzyła wrecz przeciwnie chciałabym przez te zime schudnąć,prosze takżę o informacje ile powinnam poświecić dziennie na ćwiczenia aerobowe

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska