Jakie ćwiczenia wykonywać, żeby schudnąć?

mam problem z nadwaga. mam 20lat przy wzroscie 174 cm waze 103kg. mialam operowane kolano ktore dalej boli i nie wiem jakie cwiczenia moge wykonywac zeby schudnac

Dzień dobry!

Ćwiczenia nie mogą obciążać stawów, na początek polecam spacery i zmodyfikowany sposób żywienia. Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska