Mały przyrost wagi w 27. tygodniu ciąży

Witam... Jestem w 27 tygodniu ciąży, wczoraj byłam na wizycie, lekarz powiedział że waga dziecka to 827g, trochę mało ale mieści się w normie... Ogólnie wszystko rozwija się prawidłowo. Czy powinnam się niepokoić tym małym przyrostem wagi? Ja po urodzeniu ważyłam 2500 kg, czy to może być genetyczne czy jest inny problem? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę się tym przesadnie nie martwić. Pomiary w USG zawierają margines błędu nawet do 10%.