Przyspieszanie okresu tabletkami

Czy biorąc tabletki antykoncepcyjne mogę wziac mniej niz 21 tabletek np o 3 by okres przyszedl szybciej, pytam w celu zmiany dnia dostawania okresu i nie wiem jak to zrobic by zachowac ochrone antykoncepcyjna ? jest na to jakas rada? prosze o pomoc

Witam serdecznie. Można przyśpieszyć okres w taki sposób. Proszę jednak nie robić tego w każdym cyklu.